Spotkanie wójta i radnych z rodzicami. Rozpoczęcie rozbudowy szkoły planowane jeszcze w tym roku

W czwartek, na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie Roberta Majewskiego, odbyło się spotkanie z rodzicami wójta gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza i radnych z Komisji Oświaty, Budżetu, Bezpieczeństwa i Spraw Socjalnych w sprawie rozbudowy szkoły w Rogozinie. Spotkanie dotyczyło rozbudowy szkoły w Rogozinie. Wizyta władz gminy połączona została z wyjazdowym posiedzeniem komisji.

Wójt Sylwester Ziemkiewicz przedstawił rodzicom stan zaawansowania prac związanych z rozbudową. W tej chwili trwają prace na przystosowaniem sieci energetycznej i melioracyjnej oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ten etap prac ma zostać ukończony w ciągu trzech miesięcy. Potem planuje się rozpoczęcie pierwszego etapu budowy.

Obok wójta, w spotkaniu wzięli udział: Jolanta Sochacka – przewodnicząca rady, Ewa Koziczyńska i Ryszard Jóźwiak – wiceprzewodniczący rady, Robert Tokarski – przewodniczący Komisji Oświaty, Budżetu, Bezpieczeństwa i Spraw Socjalnych, Krzysztof Czerwiński, Krzysztof Sobczak i Sławomir Trojanowski – radni.