Nauka się opłaca! Najlepsi uczniowie otrzymali Stypendium Dyrektora Szkoły

Dzisiaj kończymy naukę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. We wtorek i w czwartek podsumowaliśmy wyniki nauczania. Najwyższą średnią uzyskały klasy czwarte. Obie osiągnęły bardzo wysoki wyniki około 4,3. Gratulujemy! Pozostałe wyniki klas, chociaż nieco niższe, to i tak możemy uznać za satysfakcjonujące.

Najwyższe średnie i Stypendium Dyrektora Szkoły za pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018 uzyskały dzieci ze średnią powyżej 4,75. Najwyższą średnią w szkole ma Julia Walczak z klasy IVB (średnia 5,1). Stypendium otrzymają też (średnia powyżej 4,75): IVA – Michał Budner, Kinga Kalińska, Kacper Borychowski; IVB – Sebastian Piątkowski, Anna Zając; V – Mateusz Zając; VI – Laura Fleming; VII – Alicja Murlikowska.

Stypendium finansowe zostanie przekazane na konta rodziców w przyszłym tygodniu, a uroczystość wręczenia stypendiów planujemy zorganizować na pierwszym zebraniu z rodzicami w II semestrze, tj. 20 marca 2018 r.

Gratulujemy najlepszym, a pozostałych zachęcamy do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Niektórym zabrakło bardzo niewiele. Nauka się opłaca!