Babcie czytają maluchom

To już trzeci miesiąc, w którym zaproszeni goście czytają najmłodszym przedszkolakom. W styczniu zaproszenie wychowawcy przyjęły dwie babcie – pani Bożena Jaroszewska (babcia Juliana Pawłowskiego) i pani Maria Kolasińska (babcia Julii Wendołowskiej). Pani Bożena przeczytała dzieciom kilka niezwykle pouczających opowiadań z książki Marzeny Kwietniewskiej-Talarczyk pt. „Opowiadania przedszkolaka”. Pani Maria zapoznała przedszkolaki z treścią książki Beaty Ostrowickiej pt. „Lulaki – Pan Czekoladka i przedszkole czyli ważne sprawy małych ludzi”.

Na koniec każdego spotkania zarówno babcia Julka jak i Julci poczęstowały dzieci cukierkami. Bardzo dziękujemy obydwu Paniom, które wsparły naszą inicjatywę swoją obecnością, za poświęcony czas i współudział w wychowaniu najmłodszych członków społeczności przedszkolnej.