Rozliczenie WOŚP 2018. Mamy rekord – 2 048, 51 zł!

Centrum Kultury i Sportu, tegoroczny organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Radzanowo, poinformował nas o rozliczeniu zebranych funduszy. Okazało się, że tylko nasza gmina pobił rekord, ale pobiliśmy go i my – wolontariusze z naszej szkoły, pracujący pod opieką Marleny Kącickiej, opiekunki szkolnego samorządu.

W ubiegłym roku zebraliśmy 1 246, 94 zł., a w tym aż 2 048, 51 zł. Sukces zawdzięczamy naszym wspaniałym wolontariuszom z klasy VII: Kacprowi Brzozowskiemu, Karolinie Dolnej, Agacie Kowalskiej, Aleksandrze Kucharskiej, Kacprowi Marciniakowi, Wiktorowi Pieterze, Laurze Polańczyk, Szymonowi Popielskiemu, Agacie Wawszczak.

W WOŚP włączyli się również młodzi artyści. Zagrali oni w Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie. Dziękujemy solistkom: Laurze Fleming i Maji Ostrowskiej i zespołowi No Name.

W Radzanowie wystąpili też nasi absolwenci – zespół rockowy ADHD

Dzieci zostały przygotowane przez nauczycieli: Norberta Pałysę, Jerzego Jakowskiego i Roberta Majewskiego. Dziękujemy również rodzicom za pomoc w transporcie dzieci na koncert.