Rekolekcje wielkopostne

W piątek, 23 marca 2018 r. dzieci z naszej szkoły mogą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych, organizowanych w Parafii pw. św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie. Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 08:00.

W przypadku chęci uczestnictwa w rekolekcjach rodzice/opiekunowie przyprowadzają dzieci do kościoła. Tam uczniowie przebywają pod opieką nauczycieli i po zakończeniu razem wracają do szkoły.

Jeśli rodzice/opiekunowie nie wyrażają zgody na uczestnictwo dziecka w rekolekcjach, przyprowadzają je do szkoły. Szkoła otwarta jest jak zwykle od 06:30. Tu dzieci przebywają pod opieką nauczycieli dyżurujących na świetlicy. W tym czasie (w ciągu dwóch pierwszych godzin lekcyjnych) nie są prowadzone zajęcia dydaktyczne.

Dzieci dowożone szkołobusem przejeżdżają na rekolekcje.świetlicę szkolną zgodnie z rozkładem jazdy.

Tego dnia zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od trzeciej lekcji, tj. od 09:50. Rodzic może dostarczyć dziecko bezpośrednio na te zajęcia, rezygnując zarówno z rekolekcji, jak i z porannych zajęć opiekuńczych na świetlicy.