Rozpoczynamy rekrutację do klasy I szkoły podstawowej

Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie zaprasza do składania wniosków o przyjęcie do klasy I na rok szkolny 2018/2019. Do wniosku należy dołączyć „Klauzulę informacyjną przy rekrutacji dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie”. Oba dokumenty (wniosek i klauzulę) należy pobrać szkoły www.sp-rogozino.pl. znajdują się one zakładce na górze strony głównej „Dokumenty do pobrania”. Dokumenty należy wydrukować, wypełnić i przekazać do naszej szkoły. Sposoby przekazania omówione zostały poniżej.

Wprawdzie do naszej szkoły można zapisać dziecko w każdym momencie, ale dla lepszej organizacji placówki najlepiej gdybyście Państwo zrobili to w ciągu dwóch miesięcy, tj. od 10 kwietnia 2018 r. do 15 czerwca 2018 r.

Żeby lepiej poznać szkołę, dyrekcję i nauczycieli zapraszamy Państwa na spotkania w dowolnym i wygodnym dla Państwa momencie. Nie robimy osobnego dnia otwartego. u nas każdy dzień jest otwarty dla rodziców!

W celu spotkania się z nami najlepiej zatelefonować do sekretariatu 24 263 77 77 lub bezpośrednio do dyrektora szkoły 662 240 700 i umówić się na spotkanie. Możecie Państwo zobaczyć szkołę, obejrzeć klasę dziecka i sprawdzić jak działa szkoła w naturalnym cyklu zajęć i rytmie jej pracy.

Wniosek (i klauzulę) o przyjęcie najlepiej dostarczyć osobiście, ale nie ma takiej konieczności. Można wysłać je przez e-mail sp.rogozino@o2.pl lub faksem 24 263 77 77. W przypadku wyboru metody elektronicznej prosimy poinformować nas telefonicznie o przesłaniu dokumentów. Nie zawsze poprawnie dochodzą wiadomości elektroniczne. W temacie e-maila prosimy wpisać: „Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły”. Wniosek i klauzulę można też przesłać drogą pocztową na adres szkoły: Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie, ul. Mazowiecka 25; 09-442 Rogozino. Można też otrzymać te dokumenty i wypełnić bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej szkoły i zapraszamy do składania wniosków o przyjęcie.

Bezpośrednie linki do pobrania dokumentów rekrutacyjnych:

Klauzula