Jaromir Zienkiewicz zajął 2. miejsce na prestiżowym konkursie językowym. Dobre miejsca uczniów w konkursie matematycznym

Uczeń klasy Vi, Jaromir Zienkiewicz, zajął 2. miejsce na zorganizowanym przez STANISLAUM – Szkoły Katolickie w Płocku konkursie z języka angielskiego. Jaromir zdobył łącznie 33 punkty, zaledwie jeden punkt mniej od zwycięzcy.

Konkurs odbył się 22 marca 2018 r., a uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 7 kwietnia w siedzibie szkoły przy ulicy Nowowiejskiego w Płocku. Odbierającemu nagrodę Jaromirowi towarzyszyła jego mama. Do konkursu naszego ucznia przygotowywała anglistka Sylwia Witkowska. Gratulujemy Jaromirowi i wszystkim, którzy przyczynili się do odniesionego sukcesu!

Konkurs zorganizowany przez STANISLAUM odbywał się też w kategorii matematyka. Tu też mieliśmy naszych reprezentantów. Nasi uczniowie znaleźli się w czołówce: Alicja Murlikowska zajęła 5. miejsce, Dominik Raczyński zdobył 6. miejsce, Aleksandra Murlikowska i Dominika Murlikowska zajęły ex aequo 7. miejsce. Wszyscy ci uczniowie chodzą do klasy siódmej. Gratulujemy całej czwórce i ich nauczycielowi matematyki Małgorzacie Konopackiej.

Konkursy przedmiotowe organizowane przez STANISLAUM – Szkoły Katolickie w Płocku mają już wieloletnią tradycję i należą do najbardziej prestiżowych w Płocku.