W najbliższy piątek (20 kwietnia) zmiana organizacji pracy w naszej szkole

W najbliższy piątek (20 kwietnia) zmiana organizacji pracy w naszej szkole. Tego dnia będziemy prowadzić Community Day – uroczystość organizowaną wspólnie z płocką fabryką Levis Straussa i Radą Rodziców. To już druga edycja tej imprezy. W ramach Community Day pracownice Levisa będą uczyć nasze dzieci umiejętności kroju i szycia. W trakcie zajęć młodsze dzieci z klas I-IV same wytną, zszyją i ozdobią szmaciane maskotki lub poduszki.

O godz. 11:00 starsze dzieci z klas V-VII zaprezentują gościom program artystyczny „Twoja twarz brzmi znajomo”. Młodsze dzieci, ze względu na małą pojemność sali sportowej, obejrzą ten program w najbliższym możliwym terminie.

Ze względu na zmianę organizacji program tego dnia wygląda następująco:

– o godz. 8:00 zbiórka wszystkich klas w głównym budynku szkoły. Klasy IVa i IVb nie jadą do Domu Ludowego.

– godz. 9:00-11:00 zajęcia z paniami z Levisa dla klas I-IV. Po zajęciach dzieci z tych klas wracają do domów lub zostają pod opieką nauczyciela świetlicy. Klasy V-VII w tym czasie odbywają próbę do programu lub planowe zajęcia. O tym decydują nauczyciele prowadzący trzy pierwsze godziny lekcyjne.

– 11:15 powrót do domów dzieci z klas I-IV korzystających z dowożenia. Dzieci, które nie mogą o tej porze wrócić do domu, pozostają na świetlicy i powinny być odbierane samodzielnie przez rodziców w późniejszych godzinach. UWAGA: Na wcześniejszy powrót do domu dziecka potrzebna jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna (może być wysłana do wychowawcy lub opiekuna świetlicy przez dziennik elektroniczny). UWAGA! Kolejnego transportu szkoło-busa dla tej grupy dzieci nie przewidujemy.

– w godz. 11:00-13:00 program artystyczny dla gości i klas V-VII „Twoja twarz brzmi znajomo”.

– godz. 13:00 powrót do domów dzieci z klas V-VII. Dzieci, które nie mogą o tej porze wrócić do domu, pozostają na świetlicy i powinni być odebrani samodzielnie przez rodziców w późniejszych godzinach. UWAGA: Na wcześniejszy powrót do domu dziecka potrzebna jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna (może być wysłana do wychowawcy lub opiekuna świetlicy przez dziennik elektroniczny).

– godz. 13:45 powrót do domów dzieci z klas V-VII korzystających z dowożenia. Dzieci, które nie mogą o tej porze wrócić do domu, pozostają na świetlicy i powinni być odbierani samodzielnie przez rodziców w późniejszych godzinach. UWAGA: Na wcześniejszy powrót do domu dziecka potrzebna jest pisemna zgoda rodzica/opiekuna (może być wysłana do wychowawcy lub opiekuna świetlicy przez dziennik elektroniczny). UWAGA: Kolejnego transportu szkoło-busa dla tej grupy dzieci nie przewidujemy.