Zaczarowany świat Jana Brzechwy. Konkurs recytatorski rozstrzygnięty

W minioną środę rozegrany został szkolny konkurs recytatorski dla klas I-III „Zaczarowany świat Jana Brzechwy”. Wiersze dla dzieci naszego wielkiego poety dla dzieci recytowali przedstawiciele klas młodszych. Konkurs wygrała uczennica klasy IIIa Michalina Malinowska. Drugie miejsca zajęli Julia Konieczkowska (IIIa), Natalia Krupniewska (IIIb), Krzysztof Paduchowski (I), Tomasz Wojciechowski (I) i Lena Kargulewicz (II), a miejsca trzecie przypadły Alicji Jankowskie (IIIb), Magdalenie Góreckiej (II), Michałowi Jankowskiemu (II), Wiktorowi Chybińskiemu (I) i Mai Milczarek (I).

Kolejnym etapem zmagań będzie będzie konkurs międzyszkolny, rozegrany 11 maja w Staroźrebach. W tym konkursie naszą szkołę reprezentować będą Michalina Malinowska i Tomasz Wojciechowski.

Gratulujemy laureatom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do konkursu: Justynie Drajkowskiej, Małgorzacie Majewskiej, Krystynie Tron i Katarzynie Tybuś. Szkolny konkurs przygotowała i przeprowadziła Krystyna Tron. Poniżej relacja zdjęciowa