Nasze przedszkolaki zaśpiewały na VII Przeglądzie Wokalno-Muzycznym „Śpiewaj z nami”

Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem „Polska moja ojczyzna” i było jednym z wielu przedsięwzięć zaplanowanych w naszej gminie w ramach akcji „GMINA RADZANOWO DLA NIEPODLEGŁEJ”.
Przedszkole Samorządowe w Rogozinie reprezentowały Kinga Mężyk, Wanesa Murlikowska i Amelia Rutecka. Dziewczynki przygotowane przez Iwonkę Zalewską, nauczycielkę rytmiki, zaśpiewały piosenkę „Serce w Plecaku”.
Wszyscy wykonawcy i ich opiekunowie otrzymali nagrody. Przegląd zorganizowało Samorządowe Przedszkole w Radzanowie. Poniżej relacja zdjęciowa