Gry korytarzowe w naszej szkole

Od września na uczniów naszej szkoły będzie czekać miła niespodzianka. Korytarze szkolne zmienią się w kreatywną strefę gier. Na podłogę zostaną naklejone kolorowe plansze, odtąd dzieci każdą wolną chwilę będą mogły poświęcić na zabawę. Zakup gier ma na celu rozpowszechnienie i pozostawienie „przy życiu” dawnych zabaw tj. gra w klasy czy popularny chińczyk. Tak zaaranżowana przestrzeń będzie szansą do zadań edukacyjnych, gier oraz zabaw.

Gry zostaną zakupione ze środków Programu „Działaj Lokalnie”, Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka DL Fundacji „FLZP – Młodzi Razem” i Powiatu Płockiego. Jako ZSP otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 2700zł, za co zakupimy 3 gry. Koordynatorem projektu jest Kamila Zielińska.