Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

Niesamowite, jak ten rok nam szybko minął. Było wiele różnych wydarzeń, uroczystości, akcji – może to dlatego…

Tak niedawno rozpoczynaliśmy naukę i zabawę w przedszkolu, a już trzeba się pożegnać na dwa miesiące wakacji. Trochę żal. Nie mniej, wszystkim nam – a szczególnie dzieciom – należy się zasłużony wypoczynek.

Podczas dzisiejszego zakończenia były wiersze, piosenki i ciepłe słowa pożegnania, kierowane zarówno pod adresem sześciolatków opuszczających nasze przedszkole, jak i nauczycieli, pań opiekunek i administracji przedszkola.

Podziękowaniom nie było końca. Dzieci otrzymały od rady rodziców zabawki, łakocie i książki, od przedszkola dostały dyplomy.

Drodzy Rodzice, gratulujemy Wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy Wam zadowolenia z Waszych pociech, a sześciolatkom życzymy wielu sukcesów w szkole.