Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń, przeżyć i osobistych sukcesów. Gratulujemy wszystkim uczniom i rodzicom!
3
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego gościliśmy wójta gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza. Wójt Ziemkiewicz złożył całej społeczności szkolnej gratulacje i życzenia udanych wakacji. Poinformował też, że został ogłoszony przetarg na rozbudowę szkoły. Mamy nadzieję, że pierwsze prace rozpoczną się w sierpniu lub we wrześniu tego roku.

Głos zabrała też przewodnicząca szkolnej rady rodziców Ewa Kukawska. Pani Ewa w ciepłych słowa złożyła wszystkim gratulacje i życzenia udanych wakacji.

Był to dla nas rok szczególny. W całym Zespole przekroczyliśmy liczbę 200 uczniów. Rozszerzyliśmy obwód szkoły po likwidacji szkoły w Ciółkówku. W wyniku reformy oświaty musieliśmy odbywać zajęcia w dwóch budynkach. Pomimo trudności, myślę, że wspólnie udało nam się wszystko poukładać jak należy.

Udziałem wielu naszych uczniów i nauczycieli były sukcesy w konkursach naukowych, sportowych i artystycznych. Gratuluję wszystkim. Zorganizowaliśmy wiele imprez i uroczystości o ponadszkolnym zakresie. Za to wszystko dziękujemy uczniom, rodzicom, a szczególnie Radzie Rodziców, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji naszej szkoły.

Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Uczniom życzymy udanych i słonecznych wakacji. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny. Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Wszak wszyscy pragniemy spotkać się we wrześniu zdrowi i szczęśliwi.

Do zobaczenia 3 września!
Zdjęcia Michał Gąsiorowski