Rodzice dzieci z klas I-III podjęli pozytywną decyzję w sprawie rozlokowania tych klas w Domu Ludowym na czas rozbudowy szkoły

Dziś zakończyliśmy ankietowanie rodziców z klas młodszych i zerówki. Pytaliśmy ich czy wyrażają zgodę na umieszczenie w roku szkolnym 2018/2019 w Domu Ludowym klas II i III, a w roku szkolnym 2018/2019 klas I i II (przyszłoroczna „zerówka” i klasa I). W oparciu o to rozwiązanie każda klasa I, II i III będzie uczyła się w Domu Ludowym jeden rok szkolny.

Rodzice większością głosów wyrazili zgodę na to rozwiązanie. Rozwiązanie będzie praktykowane jedynie w czasie rozbudowy szkoły.

Ankietę wypełniło 45 rodziców. 31 rodziców (69%) wyraziło zgodę, 14 rodziców (21%) było przeciwnych.