Gry korytarzowe i podwórkowe – super sprawa!

Projekt realizowany przez grupę inicjatywną pn. „Młodzi Kreatywni” w ramach Programu Działaj Lokalnie.
Projekt realizowany jest na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie, gdzie zainstalowano 3 gry korytarzowe, które docelowo mają zmienić nudne i nieatrakcyjne z punktu widzenia dziecka korytarze szkolne w przestrzeń inspirującą do gier i zabaw. Tak zaaranżowana przestrzeń służyć będzie dzieciom do zadań edukacyjnych, gier oraz zabaw.
Projekt koordynują: Kamila Zielińska oraz Anna Pałysa.
Przy realizacji projektu zaangażowani są: Dyrektor Szkoły w Rogozinie p. Robert Majewski, Zakład Komunalny w Radzanowie, Sylwester Ziemkiewicz Wójt Gminy Radzanowo

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka DL Fundacji „FLZP – Młodzi Razem” i Powiatu Płockiego Starostwo Powiatowe w Płocku.