Uroczyste rozpoczęcie nowego roku w przedszkolu

W poniedziałek, 3 września, w naszym przedszkolu powitaliśmy nowy rok szkolny.

Całą społeczność przedszkolną powitał dyrektor ZSP w Rogozinie Robert Majewski wraz z nauczycielkami-opiekunkami trzech grup. Dzieci, rodzice i nauczyciele usłyszeli od słowa życzeń sukcesów w nowym roku i podziękowania za wybór naszego przedszkola.

Już od rana pojawiały się odświętnie ubrane maluchy w towarzystwie swoich rodziców, dziadków i opiekunów. Dzień zaczęły od poznawania się i zabawy.

Dzieci będą spędzały czas w przedszkolu, nie tylko bawiąc się z rówieśnikami. Każdego dnia oferujemy dzieciom ciekawe zajęcia i zabawy mając na uwadze ich zdrowie, bezpieczeństwo, radość oraz wszechstronny rozwój. O to zadbają nauczycielki: Beata Kisio (grupa 3-4 latków), Anna Pałysa (4-5 latki) i Kamila Zielińska (6-latki) oraz po południu Agnieszka Jastrzębska, a także panie z pomocy Małgorzata Seklecka i Marzena Mazur. Dodatkowo z dziećmi przedszkolnymi pracować będą: Maria Wieczorek – pedagog, Magdalena Walawska – logopeda, Joanna Lis – jęz. angielski, Iwona Zalewska – rytmika, Agnieszka Tyńska – religia.

Nadchodzący rok szkolny będzie ważny zarówno dla nas nauczycieli, dla Was rodziców i dzieci – rok intensywnej pracy, mającej na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. Liczymy na Państwa pomoc, gdyż tylko ścisła współpraca przedszkole – dom może doprowadzić, by Wasze pociechy osiągnęły dojrzałość szkolną we wszystkich obszarach rozwoju: emocjonalnej, społecznej, umysłowej i fizycznej.