Święto Szkoły już w sobotę, 15 września. Zapraszamy!

W sobotę, 15 września, odbędzie się kolejne już Święto Szkoły. Rozpoczynamy już o 09:00 ślubowaniem klasy pierwszej.

Potem zapraszamy całą społeczność szkolną na pyszne kanapki, ciastka, kawę i herbatę. To znakomita okazja do rozmów i wspomnień.

O 10:00 rozpocznie się uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego pod rozbudowę Szkoły Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie. Uroczystość ma charakter symboliczny. W ten sposób chcemy upamiętnić ważny dla nas upragniony moment rozpoczęcie rozbudowy Szkoły

O godz. 11:00 rozpocznie się Niepodległościowy Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza. Zagrają reprezentacje 4 reprezentacje.

Święto Szkoły jest wspólnym dziełem całej społeczności naszej szkoły, jednak na szczególną uwagę zasługuje ogromny wkład pracy włożony przez najwspanialszych na świecie rodziców naszych dzieci, których pracę koordynuje jak zawsze niezastąpiona Rada Rodziców.

ZAPRASZAMY!