Dzień Edukacji Narodowej

15 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Były kwiaty, życzenia, uśmiechy i wzruszenia od dzieci i rodziców. Nauczyciele za rok wytężonej pracy otrzymali nagrody. W imieniu Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza wręczył je Marcin Kuczkowski – sekretarz urzędu gminy w Radzanowie. Swoje nagrody wręczył też dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Rogozinie Robert Majewski.

Marcin Kuczkowski i Robert Majewski złożyli nauczycielom życzenia z okazji ich święta, aby bez przeszkód mogli realizować swoje cele dydaktyczne i wychowawcze. Dyrektor Zespołu podkreślił wytrwałość, oddanie oraz profesjonalizm, z jakimi nauczyciele przedszkola i szkoły realizują swoje posłannictwo.

Piękną akademię przygotowali uczniowie klas IV-VIII. Za część słowną odpowiadała Olga Sawicka, a za muzyczną Norbert Pałysa. Dekorację przygotowała Marlena Kącicka.