Wróżki, duchy i superbohaterowie zawładnęli szkołą i przedszkolem

W ostatni dzień października duchy, wróżki, stwory i superbohaterowie wzięli we władanie całą szkołę i przedszkole. A właściwie jego część. Na sali sportowej odbył się bal przebierańców dla szkolnych dzieci i „zerówki”. Młodsze dzieci przedszkolne bawiły się w swoich salach. Zabawę zorganizował szkolny Samorząd Uczniowski pod patronatem ich opiekunki Marleny Kącickiej. Zabawą przedszkolną kierowały wychowawczynie wszystkich grup: Beata Kisio, Anna Pałysa i Kamila Zalewska.

W przedszkolu wszyscy bez wyjątku przyszli w tym dniu z uśmiechami na twarzach i dobrymi humorami . Udekorowana sala spowodowała, że nastrój zabawy udzielił nam się jeszcze bardziej. Zaczęliśmy od zabaw kołowych, które nas trochę pobudziły i zatańczyliśmy do znanego hitu Michaela Jacksona „Thriller”, mając przy tym wiele frajdy. Następnie odbyły się liczne konkursy, w których dzieci mogły wykazać się sprytem i umiejętnościami oraz rywalizować z rówieśnikami. Po wyczerpującej zabawie dzieci zasiadły do stoliczków gdzie mogły zaspokoić pragnienie jak również zjeść słodkości zakupione przez mamy z Rady Rodziców.

Szczególne słowa uznania należą się naszym ósmoklasistom. Dziewczyny i chłopcy, nie tylko przystroiły salę i zorganizowali odpowiednią muzykę, ale też przygotowali konkursy i zabawy dla najmłodszych i wspaniale zachęcali swoich młodszych kolegów do tańca i udziału w konkursowych zmaganiach.Relacja zdjęciowa kliknij