Uroczyste obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Rogozinie. W roli głównej nasza szkoła

Zapraszamy Państwa do Rogozina na uroczyste obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W sobotę, 10 listopada, nasze uroczystości rozpocznie Msza Święta w intencji Ojczyzny (godz. 16:00). Po mszy, uroczystość ślubowania naszej drużyny harcerskiej „Wilcza Wataha” (godz. 16:45, przed kościołem, pod tablicą upamiętniającą Bohaterów Ziemi Rogozińskiej). O godz. 17:00 wieczornica „Drogi do Niepodległości”, przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Spektakl zostanie pokazany w Domu Ludowym.