Pasowanie na przedszkolaka

W sobotę 10 listopada w przeddzień 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, nasze przedszkolaki wzięły udział w uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Dzieci w odświętnych strojach pięknie zaprezentowały program artystyczny. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wśród zaproszonych gości był Wójt Sylwester Ziemkiewicz, Radni Gminy Radzanowo – Krzysztof Czerwiński i Sławomir Trojanowski, ksiądz dr Janusz Wiśniewski – proboszcz naszej parafii oraz przedstawiciele Rady Rodziców działającej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rogozinie z przewodniczącą rady rodziców Ewą Kukawską.

Pan dyrektor wręczając specjalne medale, dokonał pasowania dwudziestu siedmiu przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki od zaproszonych gości. Maluchy były pogodne, radosne a co najważniejsze dumne, że zostały prawdziwymi przedszkolakami.

Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych, wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców i nauczycieli.

Przedszkolaków do ślubowania przygotowały ich wychowawczynie: Beata Kisio, Anna Pałysa, Kamila Zielińska, Agnieszka Jastrzębska i Izabela Tomaszewska oraz opiekunki Anna Bezel, Marzena Mazur i Małgorzata Seklecka. Więcej zdjęć kliknij