Szkolni kolędnicy składali świąteczne życzenia

W środę, 19 grudnia, szkolni kolędnicy odwiedzili zakłady pracy i urzędy. Ponieśli Dobrą Nowinę o Narodzeniu Pańskim, śpiewali kolędy i składali życzenia. Dzieci odwiedziły Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza, pracowników urzędu gminy, firmę Agrobud, Bank Spółdzielczy „Mazowsze”, Starostwo Powiatowe w Płocku i redakcje Gazety Wyborczej Płock i Tygodnika Płockiego. Kolędnicy składali życzenia w imieniu całej społeczności szkolnej. Wszędzie spotkali się z gorącym przyjęciem. Wrócili obdarowane słodyczami i drobnymi suwenirami.

W tegorocznym kolędowaniu uczestniczyły dzieci z klas I, IV, Va, Vb, VI i VII, przygotowane przez nauczyciel: Małgorzatę Majewską, Norberta Pałysę, Jerzego Jakowskiego (CEKiS w Radzanowie) i Roberta Majewskiego.