Małgorzata Seklecka odeszła na emeryturę

Tegoroczne jasełka okazały się wyjątkowe jeszcze z jednego powodu. Po przepracowanych 45 latach, w tym 30 latach w Radzanowskiej oświacie, odeszła na emeryturę Małgorzata Seklecka, woźna oddziałowa.

Przez 30 lat pracy Pani Małgosia wychowała w przedszkolu całe rzesze podopiecznych. Dzisiaj była w pracy po raz ostatni.

Społeczność szkolna pożegnała Panią Małgosię kwiatami, życzeniami i drobnymi suwenirami. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wręczył pani Małgosi podziękowania za długoletnią pracę na rzecz oświaty w naszej gminie, podziękował za wspólnie spędzone lata i życzył wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i aby emerytura –  ten nowy rozdział w życiu pani Małgosi – był nieprzerwanym pasmem radosnych chwil.

Pani Małgosiu, będzie nam Pani brakowało! Zdjęcia z pożegnania