WOŚP 2019: rekordowa szkoła, rekordowa gmina

To niewiarygodne, ale mamy kolejny rekord – i w szkole, i w gminie. Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończyła się zebraniem ogromnej kwoty 34 318, 54 zł. w całej gminie i 3 023, 20 zł. w naszej szkole. Rok temu były to odpowiednio: 23 589,52 zł. w gminie Radzanowo i 2 048, 51 zł. w naszej szkole. Te informacje przekazało na Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, organizator WOŚP-u na terenie gminy Radzanowo.

Sukces finansowy zawdzięczamy naszym wspaniałym wolontariuszom, działającym pod opieką Marleny Kącickiej, opiekunki Samorządu Szkolnego: Paulina Chmielewska, Wiktoria Opólska, Weronika Piątkowska, Szymon Bieńkowski, Bartłomiej Kruk, Michał Machowski, Damian Ogieniewski, Damian Pejta, Wiktor Pietera, Bartosz Wendołowski.

Sukces to też zasługa naszych małych artystów, którzy zaśpiewali, zagrali i zatańczyli podczas Radzanowskiego finału: Amelia Rutecka i zespół wokalny z klasy I, szkolny zespół muzyczny No Name i nasi absolwenci ADHD oraz zespoły tańca nowoczesnego. Dziękujemy dzieciom, nauczycielom opiekunom (Małgorzacie Majewskiej, Iwonie Zalewskiej, Norbertowi Pałysie, Jurkowi Jakowskiemu [CEKiS]) oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu występów i organizacji dowozu dzieci. Relacja zdjęciowa kliknij