Wąż, żółw, jaszczurka i królik w naszym przedszkolu

12 lutego nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście: waż, jaszczurki brodate, 20-letni żółw oraz królik. Dzieci po raz miały okazję, żeby zobaczyć z bliska egzotyczne zwierzątka. Stało się tak dzięki wizycie pracowników ogrodu zoologicznego w Płocku.

Podczas zajęć, oprócz pokazu żywych zwierząt, dzieci mogły się dowiedzieć wszystkiego o ich życiu, mogły zobaczyć je z bliska, dotknąć, pogłaskać. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały ciekawostek na temat wyglądu i życia zwierząt w ich naturalnym środowisku. Lekcja prowadzona przez pracowników ZOO była bardzo ciekawa, a jej tematyka dostosowana do wieku naszych przedszkolaków.

Nasze przedszkolaki okazały się być bardzo dzielne, nie każdy dorosły odważyłby się pogłaskać węża czy jaszczurkę. Brawo!

Dzisiejsi goście sprawili wszystkim wiele radości i to spotkanie na długo pozostanie. Dziękujemy!
Obszerna relacja zdjęciowa kliknij