Kiermasz ozdób choinkowych – pomagamy najuboższym

9 grudnia, w trakcie zebrania z rodzicami, przeprowadziliśmy świąteczny kiermasz ozdób choinkowych. Wystawiono własnoręczne prace naszych dzieci, wykonane pod kierunkiem Elizy Marszałek.

Na kiermaszu wystawiono także wspaniałe pierniki, które wpłynęły na organizowany przez szkolę Rodzinny Konkurs Kulinarny na Najpiękniejszy Piernik. Pierniki, które wzięły udział w konkursie to prawdziwe dzieła sztuki. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas szkolnych Jasełek, w dniu 19 grudnia, o godz. 9:00. Nagrody wręczy Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na „Świąteczną paczkę” – coroczną akcję naszej szkoły, w ramach której zakupujemy najpotrzebniejsze artykuły szkolne i przekazujemy je najuboższym dzieciom.

Kliknij „więcej”, aby obejrzeć fotografie ozdób choinkowych i pierników.