Świetni biegacze z naszej szkoły

Już po raz dziewiętnasty szkoła w Radzanowie zorganizowała Jesienny Bieg Przełajowy na Mazowszu. Nasi uczniowie wypadli wspaniale.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Natalia Piotrowska (kl. II), Tomasz Wojciechowski (kl. II), Bartosz Borowski (kl. Va).

Drugie miejsca zdobyli: Kacper Rękawiecki (kl. I), Wiktor Chybiński (kl. II), Alicja Murlikowska (kl. VIII).

Trzecie miejsce: Oliwia Rolska (kl. IV).

Pozostałe miejsca, nagradzane w zawodach dyplomem (do szóstego miejsca włącznie) zdobyli: Michał Machowski (kl. VIII) – miejsce 4., Krzysztof Paduchowski (kl. III) – miejsce 4., Aleksandra Murlikowska (kl. VIII) – miejsce 5., Nikola Olesik (kl. IV) – miejsce 5., Maja Milczarek (kl. II) – miejsce 6., Karolina Dolna (kl. VIII) – miejsce 6.

Na koniec zawodów rozegrano otwarty Bieg 100-lecia” z okazji setnej odzyskania niepodległości przez Polskę. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele, chętna publiczność. Zwyciężczynią została nasza uczennica Aleksandra Murlikowska.

W kategorii generalnej wszystkich szkół zajęliśmy 3. miejsce.

W zawodach wzięło udział łącznie 580 uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z jedenastu szkół powiatu płockiego (Bodzanów, Cieśle, Rogozino, Radzanowo, SP13 Płock, Zagroba, Święcieniec, Nowe Łubki, Kobylniki, Nowe Miszewo, Bulkowo) oraz Samorządowego Przedszkola w Radzanowie. Naszą szkołę reprezentowało 69 uczniów.

opiekunami naszych uczniów podczas zawodów byli: Justyna Drajkowska (nauczycielka ed. wczesnoszkolnej), Iwona Zalewska i Norbert Pałysa (nauczyciele wychowania fizycznego).

Gratulujemy zawodnikom i nauczycielom.