Wybieram zdrowie

WYBIERAM ZDROWIE – pod takim hasłem odbył się konkurs na hasło reklamujące zdrowy tryb życia. Konkurs przebiegał w ramach szkolnego  programu edukacyjno-profilaktycznego. Autorkami pomysłu były: Maria Wieczorek – pedagog szkolny i Magdalena Walawska – szkolny logopeda.W ramach konkursu każda klasa pod opieką wychowawcy przygotował, dowolną techniką, plakat reklamujący zdrowy tryb życia. Później, jury pod przewodnictwem Ewy Kukawskiej – przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego, przyznało nagrody i wyróżnienia.

I miejsca – klasa VI (wych. Joanna Lis)

II miejsce – klasa III (wych. Małgorzata Majewska)

III miejsce – klasa II (wych. Katarzyna Kobrzyńska)

Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Ze wszystkich prac zorganizowano wystawę. Prace można oglądać na szkolnym korytarzu, na parterze.

Program sfinansowano ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radzanowie.