Wyniki rekrutacji – wszystkie zgłoszone dzieci przyjęte do Przedszkola Samorządowego w Rogozinie.

W dniu 13 kwietnia 2016 r. odbyło się posiedzenie przedszkolnej Komisji Rekrutacyjnej. W wyniku jej prac ustalono listę dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowe w Rogozinie w roku szkolnym 2016/2017. Komisja podjęła decyzję o przyjęciu wszystkich zgłoszonych dzieci. Przedszkole Samorządowe w Rogozinie rozpoczyna swoja działalność od 01 września 2016 r. w ramach nowo powołanego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Komisja pracowała w składzie:

Robert Majewski – dyrektor SP w Rogozinie

Grażyna Cnotkowska – nauczyciel przedszkola

Beata Kisio – nauczyciel przedszkola

Marta Ostrowska – przedstawiciel rodziców

Ze względu na trwającą nadal rekrutację (2 etap, są jeszcze wolne miejsca), przydział dzieci do grup jest tymczasowy i może ulec zmianie – również na prośbę rodziców.

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego w Rogozinie w roku szkolnym 2016-2017