PRZEDSZKOLE

5 września (czwartek), godz. 16:00. W czasie zebrania przedstawimy Państwu nową formę rozliczenia miesięcznego opłat przedszkolnych. rodzice, którzy nie mają konta na dzienniku Librus, otrzymają loginy i hasła (pozostali rodzice mają te same, co w ubiegłym roku). Omówione zostaną również sprawy bieżące. Wybór trójek klasowych i wybór przedszkolnego zarządu rady rodziców.

Uzupełnienie: karty wejść i wyjść dzieci przedszkolnych zostaną Państwu wydane 2 września, w czasie przyprowadzenia dziecka do przedszkola (prosimy wejść do sekretariatu przedszkola).

SZKOŁA

Rodzice Pierwszoklasistów: 2 września, po rozpoczęciu roku szkolnego. Krótkie spotkanie, w czasie którego omówiona zostanie uroczystość ślubowania pierwszoklasistów (14 września, sobota) i dokonany zostanie wybór trójek klasowych .

Pozostali rodzice: 10 września (wtorek): wybór trójek klasowych i szkolnego zarządu rady rodziców. Sprawy bieżące i różne.