Wiktoria Kukawska z klasy VI w gronie zwycięzców

Wiktoria  Kukawska z klasy VI, zajmując 3. miejsce, znalazła w gronie trójki najlepszych uczniów szkół podstawowych z naszej gminy XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej odbył się 16 lutego 2015 r. w Urzędzie Gminy Radzanowo. Poza Wiktorią naszą szkołę reprezentowały Oliwia Szczepańska i Klaudia Śmiechowska. Dziewczynki do konkursu przygotowała Małgorzata Konopacka.

Udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy (Radzanowo, Rogozino i Ciółkówko) oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum w Radzanowie. Zwycięzcy eliminacji gminnych:
Grupa I – szkoły podstawowe
1.    Mikołaj Matuszewski – uczeń Szkoły Podstawowej  w Radzanowie,
2.    Daniel Olszewski – uczeń Szkoły Podstawowe w Radzanowie,
3.    Wiktoria  Kukawska  -uczennica Szkoły Podstawowej w Rogozinie
Grupa II – gimnazjum – uczennice Publicznego Gimnazjum w Radzanowie.
1.    Milena Warzyńska
2.    Karolina Korzeniewska
3.    Natalia Padzik
Laureaci zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami, również pozostali uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Wójta Gminy Radzanowo Sylwestra Ziemkiewicza. Zwycięzcy z poszczególnych grup wezmą udział w eliminacjach powiatowych w dniu 11 marca br.