Rejonowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii kl. VII-VIII w Wyszogrodzie – Mamy I miejsce

14 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie odbyły się rejonowe rozgrywki halowej piłki nożnej chłopców w kategorii klas VII-VIII.

Prawo udziału w wyżej wymienionych zawodach miały drużyny, które zwyciężyły w rozgrywkach gminnych.

Do zawodów rejonowych zgłosiły się następujące szkoły:

– Szkoła Podstawowa im. Cz. Hińca w Rogozinie,

– Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie,

– Szkoła Podstawowa im. Obrońców Ojczyzny w Nowym Miszewie,

– Szkoła Podstawowa im. W. H. Gawareckiego w Małej Wsi,

– Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bulkowie.

Rozgrywki rejonowe w Wyszogrodzie nasi uczniowie rozpoczęli od zwycięstwa nad drużyną z Małej Wsi 3:2. W drugim pojedynku nasi chłopcy stanęli naprzeciw drużyny z Nowego Miszewa i wygrali mecz 4:0. Kolejny mecz z chłopcami z Bulkowa również okazał się zwycięski dla naszej drużyny i zakończył się wynikiem 3:1. Ostatni mecz uczniowie naszej szkoły zagrali z gospodarzami turnieju i pokonali rywali 5:0. Mecz ten okazał się decydujący. Nasza drużyna zajęła I miejsce i tym samym awansowała do III etapu, czyli finałów powiatowych, które odbędą się 23 lutego w Drobinie.

W skład zespołu weszli:

Chybiński Bartosz

Chybiński Wiktor

Dworakowski Jakub

Dylewski Filip

Paduchowski Krzysztof

Pikała Michał

Wojciechowski Stanisław

Wojciechowski Tomasz

Wielkie gratulacje dla uczniów z klasy VII oraz podziękowania dla pan Norberta Pałysy, który świetnie przygotował chłopców do tegorocznych rozgrywek.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia podczas finałów powiatowych.