Czary-mary, czyli pokaz iluzji w przedszkolu

06 maja okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki.

Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Podczas występu, dzieci zapraszane były na scenę, aby pomóc czarodziejowi wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Zabawa w czarowanie wszystkim bardzo się podobała.

Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby nauczyć się chociaż jednej sztuczki lub poznać sposób jej wykonania. Na pewno ten wspólnie spędzony zaczarowany czas na długo pozostanie w ich wspomnieniach.