Włączyliśmy się w przygotowanie „Majówki” w Stróżewku

Szkoła Podstawowa im. Czesława Hińca w Rogozinie aktywnie włączyła się w program „Majówki” w Stróżewku. Sobotnią uroczystość wymyślił i przygotował radny gminy Radzanowo Włodzimierz Pełka i Sołectwo Stróżewko.

W czasie „Majówki” zaprezentował się szkolny zespół taneczny „Czarna Magia”, prowadzony przez naszą nauczycielkę Iwonę Zalewską, której dziękujemy za pracę w młodymi tancerzami.

Uroczystość poprowadziła (i upiekła ciasta) Aneta Rutkowska, którą na co dzień znamy ze szkolnego sekretariatu.

Na chwilę pojawił się też dyrektor szkoły Robert Majewski, tym razem w roli dyrygenta chóru Centrum Kultury i sportu w Radzanowie „Złota Jesień”.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Sylwester Ziemkiewicz – starosta płocki i Piotr Jakubowski – wójt gminy Radzanowo.