Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z animatorami, pyszny podwieczorek, dmuchańce, kolorowe balony i wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Tak wspaniałą imprezę zawdzięczamy świetnej organizacji i wytężonej pracy przedszkolnej Rady Rodziców.

Z całego serca dziękujemy Rodzicom: Joannie Lewandowskiej-Bieniek – przewodniczącej Rady Rodziców, Agnieszce Daniszewskiej, Marcie Korzuchowskiej, Kindze Żaglewskiej, Karolinie Cegiełce, Bogusi Dądalskiej, Marii Kaczmarczyk, Sylwii Rakowieckiej, Marlenie Bielas, Annie Wojciechowskiej, Dominikowi Pietrzakowi, Dominikowi Mikołajczykowi. Dziękujemy również KGW Młode Rogozino za wypożyczenie maskotek.

Fot. Marta Korzuchowska