Przedszkolaki na wyciecze w ogrodzie zoologicznym

5 czerwca przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do ZOO.  Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ogrodzie zoologicznym oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych i przyjemne spędzenie dnia.

Podczas spaceru dzieci miały okazję obejrzeć słonie, małpki, egzotyczne ptaki, kozy, pingwiny, surykatki. Z dużym zainteresowaniem przyglądały się zachowaniu zwierząt na  wybiegach. Obejrzały także gady, płazy i ryby znajdujące się terrarium i akwarium.

Na koniec wycieczki dzieci jadły lody i lizaki. Wycieczka dostarczyła dzieciom dużo wrażeń, o których opowiadały w drodze powrotnej do przedszkola.