Witamy na naszej NOWEJ stronie internetowej

Świąteczna przygoda Zajączków w Pastelowej Bawialni

Świąteczna przygoda Zajączków w Pastelowej Bawialni

4 grudnia nasza grupa małych Zajączków z Przedszkola Samorządowego w Rogozinie wybrała się na wyjątkową wycieczkę do Pastelowej Bawialni w Płocku. Tam czekały na dzieci prawdziwie magiczne, świąteczne warsztaty.

Już od wejścia maluchy witała ciepła, bajkowa atmosfera – migoczące światełka, piękne dekoracje i zapach zimowych aromatów sprawiły, że wszyscy od razu poczuli nadchodzące święta.

Najpierw Zajączki wzięły udział w kreatywnych warsztatach ozdabiania drewnianych bombek. Każde dziecko otrzymało swoją bombkę i mogło zamienić ją w małe dzieło sztuki. Powstawały gwiazdki, choinki, błyszczące brokaty i kolorowe naklejki – a w powietrzu unosiła się radość, skupienie i duma z własnych prac.

Kiedy świąteczne ozdoby były już gotowe, przyszedł czas na zabawę. Dzieci ruszyły odkrywać pastelową przestrzeń bawialni, pełną kolorowych konstrukcji, miękkich poduch i zakamarków. Było bieganie, wspinanie, zjeżdżanie, budowanie i mnóstwo śmiechu – energia Zajączków wypełniła całą salę.

Wycieczka zakończyła się chwilą odpoczynku i rozmowami o tym, co podobało się najbardziej. Każde dziecko wróciło do domu z własnoręcznie ozdobioną bombką i głową pełną pięknych wspomnień. To był naprawdę wyjątkowy, świąteczny dzień.

Skip to content