Szkoła przygotowana na przyjęcie uczniów

Nasza szkoła gotowa na pierwszy dzwonek. W wakacje nie próżnowaliśmy. Przygotowaliśmy nową pracownię dla klasy pierwszej. W tym roku, po raz pierwszy od wielu lat, uruchamiamy dwie klasy pierwsze. W obu klasach rozpocznie naukę 33 dzieci.

Wakacyjny remont szkoły związany był z odmalowaniem pomieszczeń klasowych i korytarzy. Pracownie wyposażyliśmy w pomoce naukowe, m.in. sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne. Fundusze na przygotowanie placówki do nowego roku szkolnego otrzymaliśmy od organu prowadzącego szkołę – Gminy Radzanowo, za co władzom gminy serdecznie dziękujemy.

Świetne przygotowanie szkoły potwierdziła kontrola SANEPID-u. Panie kontrolerki z uznaniem potwierdziły bezpieczeństwo, czystość placówki i wzorcowy wygląd estetyczny pomieszczeń.

W galerii zdjęć, poniżej, zamieszczamy wygląd pracowni obu klas pierwszych.