Bal ósmoklasistów przeszedł do historii

7 czerwca 2024 roku odbył się długo wyczekiwany bal ósmoklasisty, zorganizowany przez Rodziców. Był to wyjątkowy wieczór, pełen tańca, muzyki i zabawy, która na zawsze pozostanie w pamięci uczniów.

Bal oficjalnie rozpoczęto od tradycyjnego poloneza. Ósmoklasiści, ubrani w eleganckie stroje, z dumą kroczyli po parkiecie. Po polonezie przyszedł czas na belgijkę, która była wielkim zaskoczeniem dla zaproszonych gości.

Część oficjalna rozpoczęła się małą niespodzianką. Uczniowie klasy VIII zaprezentowali fenomenalne parodie nauczycieli i rozbawili wszystkich gości. Gratulujemy młodzieży pomysłu i aktorskiego talentu.

Po wszystkich wystąpieniach oraz poczęstunku, w pięknie udekorowanej sali, w blasku mieniących się świateł rozpoczęła się prawdziwa zabawa. DJ puszczał znane hity, przy których wszyscy bawili się znakomicie. Uczniowie tańczyli w parach i grupach, atmosfera była wspaniała i nikt nie mógł się oprzeć rytmom muzyki.

Bal ósmoklasistów był z pewnością niezapomnianym wydarzeniem. Była to noc, która zwieńczyła etap edukacji podstawowej. Uczniowie z pewnością będą wspominać ten bal przez wiele lat, jako jeden z najlepszych momentów w ich życiu.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za wspaniałą organizację Balu!

Dziękujemy również Pani Iwonie Zalewskiej, która przygotowała choreografię i ćwiczyła układ poloneza z naszą kochaną młodzieżą!

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pana Marcina Rajewskiego (Dj Amatys), który prowadził bal pod względem muzycznym!

Była to świetna zabawa i pięknie spędzony czas!