Dzień Edukacji Narodowej. Życzenia i nagrody dla nauczycieli

Uroczystość odbyła się w czwartek – dzień później, niż faktycznie przypada to szkolne święto. W szkolnym Dniu Edukacji Narodowej wzięli udział Sylwester Ziemkiewicz – Wójt Gminy Radzanowo, Krzysztof Czerwiński – Radny Rady Gminy Radzanowo, Ewa Kukawska – Przewodnicząca Rady rodziców. Zaproszeni goście złożyli nauczycielom serdeczne życzenia, podkreślając wagę i trud ich pracy w kształceniu młodych umysłów.

Składam Państwu – nauczycielom, paniom woźnym, pracownikom administracyjnym – najlepsze życzenia z okazji pięknego święta Dnia Edukacji Narodowej. Życzę, abyście Państwo wciąż pozostawali ambitni, pełni pasji i zaangażowania – mówił Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Wójt gminy Sylwester Ziemkiewicz uhonorował czwórkę nauczycieli swoimi nagrodami. Otrzymali je Katarzyna Kobrzyńska, Anna Śliwińska, Maria Wieczorek i Robert Majewski. Swoje nagrody wręczył też dyrektor szkoły.Niezwykle pięknym akcentem czwartkowej uroczystości okazały prezentacje artystyczne dzieci z klasy 2.A, 1.A, 2.B, 3. i 4. Akademię przygotowali: Anna  Śliwińska, Eliza Marszałek, Małgorzata Majewska, Kamila Marczak i Norbert Pałysa.