Klasa szósta na wycieczce i debiut dziennikarski szóstoklasistki, Antoniny Grzelak

Od dziś grono osób redagujących stronę internetową i fanpage szkoły powiększyło się o młodą współpracowniczkę. Antonina Grzelak to szóstoklasistka i miłośniczka literatury, która stawia swoje pierwsze kroki jako autorka tekstów. Życzymy Tosi powodzenia i dziękujemy!

Oto debiutancki tekst Tosi:

2 października klasa szósta pojechała wraz ze swoją wychowawczynią, panią Sylwią Witkowską, do Płocka. Młodzież aktywnie spędziła czas, przy okazji dobrze się bawiąc się i grając w kręgle. Mini zawody klasowe zakończyły się uczciwym remisem – nikt nie był przegrany. Po zabawie przyszedł czas, aby coś zjeść. Cała klasa zgodnie wybrała McDonalds’a. Po obiedzie przyszedł czas na powrót do szkoły, wszyscy wrócili trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Antonina Grzelak