Misja – Geniusz Technologii. Kreatywne warsztaty programowania w szkole

„Misja Geniusz Technologii – Kreatywne Warsztaty z Arduino!” to wydarzenie zorganizowane w naszej szkole dla klas pierwszych przez Fundacja „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”, w ramach inicjatywy Meet and Code.

Na warsztatach prowadzonych przez Michała Kłosińskiego młodzi wynalazcy dowiedzieli się, jak działa elektronika, czujniki i silniki, a przede wszystkim, jak połączyć to wszystko z programowaniem w C++. Oprogramowanie Arduino otwiera drzwi do świata nieskończonych możliwości! Dla uczniów to niezapomniana przygoda w świecie nowoczesnych technologii, gdzie każde zadanie przekształca ich w prawdziwych technologicznych mistrzów. To miejsce, gdzie nauka spotyka się z zabawą, a pomysły mogą stać się rzeczywistością. Nauka przez zabawę to nie tylko najlepsza forma zdobywania wiedzy, ale fantastyczne możliwości zmiany świata na lepszy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.