Zakończenie roku szkolnego. Harmonogram ostatniego tygodnia zajęć i dowozu dzieci do szkoły

PRZEDSZKOLE: Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu (6-latki) odbędzie się w czwartek, 20 czerwca, o godz. 10:00 w sali sportowej. Przedszkole tego dnia (oraz do końca czerwca) będzie czynne normalnie.

SZKOŁA: Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się 21 czerwca (piątek), o godz. 9:00. Spotykamy się na dziedzińcu szkoły. W przypadku deszczu wręczenie świadectw i nagród odbędzie się w poszczególnych klasach.

Dowożenie dzieci do szkoły:

W dniach 18-20 czerwca (wtorek-czwartek) 2024 r.:

kursy poranne – bez zmian;
kursy popołudniowe: kurs pierwszy – 12:45, kurs drugi – 14:40;

W dniu 21 czerwca (dzień zakończenia roku szkolnego):

kursy poranne – bez zmian;
kursy popołudniowe: kurs pierwszy – 10:30 (dla dzieci z klas I-IV), kurs drugi – 11:30 (dla dzieci z klas V-VIII).