13.10 – uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Zmiana organizacji dnia i transportu

13 października (czwartek) w naszej szkole odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Harmonogram dnia:

• 10:00 – uroczysta akademia z udziałem nauczycieli i dzieci z klas I-IV;
  • 11:00 – uroczysta akademia z udziałem nauczycieli i dzieci z klas V-VIII;

Dowożenie dzieci szkołobusem:

• dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;
  • powrót: klasy I-IV godz. 11:00; klasy V i VI godz. 12:00; klasy VII i VIII godz. 13:00.

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 13:00. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.

Tego dnia świetlica szkolna czynna jest bez zmian.

Przypominamy również, że 14 października (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.