22 grudnia (czwartek) – Jasełka szkolne. Zmiana organizacji dnia i transportu

22 grudnia (czwartek) odbędą się w naszej szkole Jasełka. Początek spektaklu o godz. 9:00. Zapraszamy!

Dowożenie dzieci szkołobusem:

– dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;

– powrót: klasy I-IV godz. 10:00; klasy V i VI godz. 11:00; klasy VII i VIII godz. 12:00.

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu zakończenia zajęć wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 12:00. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.

Świetlica tego dnia czynna jest normalnie.

Przypominamy, że ferie świąteczne rozpoczynają się 23 grudnia 2022 r. (piątek). Do szkoły wracamy 2 stycznia 2023 roku (poniedziałek).