25.02 – zabawa karnawałowa. Zmiana organizacji dnia i transportu

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo!

25 lutego (piątek) Samorząd Uczniowski organizuje w nasze szkole zabawę karnawałową. Harmonogram dnia:

– 9:00-10:30 – zabawa karnawałowa dla klas I-III;
– 10:40-12:10 – zabawa karnawałowa dla klas V-VIII;

Dowożenie dzieci szkołobusem:

– dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;

– powrót: klasy I-III godz. 10:45; klasy V i VI godz. 12:20; klasy VII i VIII godz. 13:20.
Wyjazd dzieci z klas V i VI na basen godz. 13:30 – czyli bez zmian (te dzieci czekają na wyjazd na świetlicy szkolnej).

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 13:20. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.