28 października – Jesienny Bal Przebierańców. Zmiana organizacji dnia i transportu

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo!

28 października (piątek) Samorząd Uczniowski organizuje w nasze szkole Jesienny Bal Przebierańców.

Harmonogram dnia:

– 9:00-10:30 – zabawa karnawałowa dla klas I-IV;
– 10:45-12:30 – zabawa karnawałowa dla klas V-VIII;

Zachęcamy uczniów, aby tego dnia przebrały się w dowolne kostiumy.

Dowożenie dzieci szkołobusem:

– dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;

– powrót: klasy I-IV godz. 10:45; klasy V i VI godz. 12:45; klasy VII i VIII godz. 13:45.

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 13:45. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.