Wpisy z Grudzień, 2021

Świąteczna kartka dla seniora

W ramach zbliżających się świąt Bożego Narodzenia cała szkoła włączyła się w akcję „Kartka dla seniora”. Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki z życzeniami, które zostały przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej „ Nad Jarem” w Nowym Miszewie. Kartki oraz wspólne kolędowanie wywołały niesamowite wzruszenie i radość wśród podopiecznych DPS-u.

Akcja została zainicjowana przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej, a koordynatorem szkolnym całego wydarzenia była Kamila Zielińska.

Za zaangażowanie w akcję dziękujemy wszystkim uczniom, Panu Norbertowi Pałysie i Panu Jerzemu Jakowskiemu – za stronę muzyczną, pani Marlenie Kącickiej – za wsparcie akcji oraz szkolnemu zespołowi muzycznemu „No Name”.

Łącznie wykonano 184 kartki świąteczne. Dziękujemy!

Fotorelacja kliknij

(więcej…)

Wideo-życzenia świąteczne i noworoczne

Wideo-życzenia świąteczne i noworoczne od CAŁEJ społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie ❤

Klasy starsze na wycieczce w Warszawie

16 grudnia 2021 uczniowie klas 7, 8A i 8B wzięli udział w wycieczce do Warszawy. 

Podczas dwugodzinnego pobytu w Centrum Nauki Kopernik mieli okazję dobrze się bawić, zdobywać wiedzę i rozwijać zainteresowania z zakresu nauki i techniki.

Kolejnym punktem programu była zabawa w parku Trampolin Hangar 646 pod kierunkiem instruktora. Tym razem, uczniowie zadbali w swoje zdrowie i  sprawność ruchową. Udało nam się poczuć przedświąteczny klimat podczas krótkiego spaceru na Plac Zamkowy.

Zdjęcia kliknij

(więcej…)

Familijny Konkurs na Najpiękniejszy Piernik rozstrzygnięty

Oto nagrodzeni:

I miejsca:

 1. Maja Mielczarek kl. V
 2. Adrian Latosiński kl. VIII a
 3. Natalia Piotrowska kl. V
 4. Lena Żaglewska kl. I
 5. Nikola Bińkowska kl. V
 6. Filip Tomczyk kl. V

II miejsca:

 • Zuzanna Jakowska kl. I
 • Klaudia Trafny kl. I
 • Wiktoria Trafny kl. IV
 • Małgorzata Gałka kl. V
 • Ignacy Kwiatkowski kl. I
 • Julia Górecka kl. III
 • Anna Jaruchowska kl. IV

III miejsca:

 1. Oliwia Rolska kl.VII
 2. Katarzyna Chyczewska kl. VII
 3. Lena Nowak kl. III
 4. Nadia Murawska kl. III
 5. Lena Rudzińska kl. I
 6. Miłosz Modliński kl. I
 7. Natalia Krupniewska kl.VII
 8. Julian Pawłowski kl. II
 9. Maja Aftańska kl. VII
 10. Adrian Szymlek kl. V
 11. Zuzannna Bielas kl. III
 12. Lena Bińkowska kl. II
 13. Alicja Pawłowska – przedszkole.

Galeria zdjęć kliknij

(więcej…)

Sukces naszych dzieci w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową

Prace naszych dzieci przedszkolnych i szkolnych zdominowały konkurs na ozdobę choinkową, zorganizowany przez Centrum Kultury i sportu w Radzanowie.

W kategorii przedszkolnej drugie miejsce zajął Aron Olesik, w kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła praca Oliwii Kolasińskiej z klasy I, a drugie ozdoba Darii Borychowskiej z klasy II. W kategorii klas IV-VIII dwa pierwsze miejsca zdobyły Natalia Piotrowska (I miejsce) i Nikola Binkowska (II miejsce).

Gratulujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielkom nagrodzonych dzieci. Zdjęci prac kliknij

(więcej…)

Jasełka 2021 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rogozinie. Relacja zdjęciowa. Wkrótce premiera filmu

W piątek 17 grudnia dzieci i młodzież szkolna obejrzeli inscenizację Jasełek, przygotowaną przez klasy młodsze. Spektakl rozpoczęły słowa Ewangelii o narodzinach Chrystusa, które przeczytał ksiądz dr Janusz Wiśniewski, proboszcz parafii p.w. św. Faustyny – Apostołki Miłosierdzia Bożego w Rogozinie.

Życzenia złożyli również Katarzyna Kobrzyńska i Robert Majewski, dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogozinie.

Jasełka powstały pod kierunkiem szkolnej katechetki, Agnieszki Tyńskiej. Za stronę muzyczną odpowiadali: Norbert Pałysa, nauczyciel muzyki oraz Jerzy Jakowski, instruktor muzyki z Centrum Kultury i Sportu. Dekorację wykonały dzieci pod kierunki szkolnej plastyczki, Marleny Kącickiej.

Poniżej relacja zdjęciowa. Wkrótce udostępnimy film

Zdjęcia kliknij

(więcej…)

Kiermasz bożonarodzeniowy

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny. Dochód ze sprzedaży pierników i ozdób choinkowych przeznaczony został na zakup najpotrzebniejszych pomocy szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. Łącznie zebrano niebagatelną kwotę 1 000 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji kiermaszu. Zdjęcia kliknij

(więcej…)

Choinka w przedszkolu

17 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój i białą, kręconą brodę. Dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ – niezwykle wesoły i chętny do miłych rozmów z dziećmi. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. W obydwu  grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dziękujemy również rodzicom Natalki i Nikolki za wypożyczenie fantastycznych rekwizytów, które wzbogaciły naszą przedszkolną dekorację i dały dzieciom dużo radości.

Zdjęcia kliknij

(więcej…)

Uwaga! Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy szkołobusa w czasie nauczania zdalnego

Ponieważ z dowożenia do szkoły w czasie nauczania zdalnego będzie korzystała niewielka grupa dzieci, zmieniliśmy rozkłada jazdy szkołobusa.


Kurs poranny:

7:15 – Stróżewko

7:30 – Męczenino (Waga)

7:35 – Ślepkowo

7:40 – Rogozino (Adrian)


Kurs powrotny (12:45 wyjazd spod szkoły):

12:50 – Rogozino (Adrian)

12:55 – Stróżewko

13:05 – Męczenino (Waga)

13:10 – Ślepkowo


Powyższy rozkład jazdy obowiązuje 20, 21 i 22 grudnia 2021 roku oraz 3, 4 i 5 stycznia 2022 roku.

Jasełka. Zmiana harmonogramu dnia i rozkładu kurów powrotnych szkołobusa

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo,

17 grudnia (piątek, ostatni dzień nauki stacjonarnej) organizujemy w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe. Harmonogram dnia:

– 9:50-10:35 – Jasełka dla klas I-IV;
– 10:45-11:30 – Jasełka dla klas V-VIII;

Dowożenie dzieci szkołobusem:

– dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;

– powrót: klasy I-IV godz. 10:45; klasy V i VI godz. 11:40; klasy VII i VIII godz. 12:40.
Wyjazd dzieci z klas IV, V i VI na basen godz. 13:30 – czyli bez zmian (te dzieci czekają na wyjazd na świetlicy szkolnej).

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni powrotny kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 12:40. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.

Z poważaniem
Robert Majewski

Go to Top