Jasełka. Zmiana harmonogramu dnia i rozkładu kurów powrotnych szkołobusa

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo,

17 grudnia (piątek, ostatni dzień nauki stacjonarnej) organizujemy w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe. Harmonogram dnia:

– 9:50-10:35 – Jasełka dla klas I-IV;
– 10:45-11:30 – Jasełka dla klas V-VIII;

Dowożenie dzieci szkołobusem:

– dojazd dzieci do szkoły bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy szkołobusa;

– powrót: klasy I-IV godz. 10:45; klasy V i VI godz. 11:40; klasy VII i VIII godz. 12:40.
Wyjazd dzieci z klas IV, V i VI na basen godz. 13:30 – czyli bez zmian (te dzieci czekają na wyjazd na świetlicy szkolnej).

Po uroczystości dzieci mogą wrócić do domów (wymagana zgoda rodziców, przesłana np. na dzienniku Librus lub udzielona pisemnie wychowawcy). Dzieci bez zgody pozostają pod opieką świetlicy szkolnej do czasu zakończenia zajęć, wynikającego z ich planu lekcji.

Przypominamy, że tego dnia ostatni powrotny kurs szkolnego autobusu rozpocznie się o 12:40. Późniejszy powrót do domu dziecka odbywa się za zgodą rodziców samodzielnie lub muszą Państwo odebrać dziecko osobiście.