Wpisy z Sierpień, 2022

Opublikowano jadłospis

Na naszej stronie, w zakładce Przedszkole –> Jadłospis, opublikowano jadłospis na bieżący i drugi tydzień pobytu dzieci w przedszkolu.

W tym miejscu będą publikowane jadłospisy na kolejne tygodnie roku szkolnego. Bezpośredni link do tej podstrony:

Rozkład jazdy szkołobusa od 2 września 2022 roku

Na stronie szkoły, w zakładce „Dokumenty do pobrania”, opublikowano rozkład jazdy, obowiązujący od 2 września 2022 r.

Bezpośredni link do pliku:

Święto Szkoły i ślubowanie pierwszaków już w nadchodzącą sobotę

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią powracamy do naszej wieloletniej tradycji organizowania Święta Szkoły, w ramach którego przyjmiemy w szeregi naszych uczniów pierwszoklasistów.

Poniżej zaproszenie i program uroczystości.

Zapraszamy serdecznie Dzieci, Absolwentów, Rodziców i wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia!

Rozkład jazdy szkołobusa 1 września

Na stronie szkoły, w zakładce „Dokumenty do pobrania”, zamieszczono rozkład jazy szkołobusa, dowożącego dzieci do naszej placówki w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, tj. 1 września 2021 roku. Bezpośredni link do pliku tutaj:

Rozkład jazdy autobusów dowożących dzieci do ZSP w Rogozinie 1 września 2022

Informujemy również, że 1 września, a więc w dniu rozpoczęcia roku szkolnego, ze względu na innych charakter tego dnia, kursy będą nieco różnić się od standardowych.

Rozkład jazdy obowiązujący od 2 września zostanie opublikowany we wtorek, 30 sierpnia.

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole

W dniu 01 września 2022 r. o godz. 9.00 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca w Rogozinie.

Nowy rok szkolny rozpocznie się od krótkiego spotkania na dziedzińcu z dyrektorem szkoły, przedstawicielami samorządu i nauczycielami. Następnie dzieci i młodzież przejdą do klas ze swoimi wychowawcami. Tego dnia nie odbywają się zajęcia dydaktyczne i świetlica szkolna nie będzie czynna.

Dzieci objęte dowożeniem będą mogły skorzystać z transportu szkołobusem (do szkoły i z powrotem) zgodnie z rozkładem jazdy, który zostanie opublikowany w osobnym komunikacie.

Dzieci z klasy pierwszej uczyć się będą w sali nr 15 (pierwsze piętro), a dzieci z klasy czwartej w sali nr 6 (parter, obok szatni). Dzieci z pozostałych klas zaprowadzą do sal wychowawcy.

Rozpoczęcie roku nowego szkolnego w przedszkolu

Drogie Dzieci! Szanowni Państwo!

1 września rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2022/2023.

01.09.2021 r. przedszkole rozpoczyna pracę od godziny 6.30. Przedszkole czynne jest tego dnia do 16:30.

6:30-16:30 to również godziny otwarcia przedszkola przez cały rok szkolny.

Dzieci wchodzą głównym wejściem. Rodzic/opiekun doprowadza je do drugich drzwi wejściowych. Stamtąd dzieci są odbierane przez pracowników szkoły i udają się do szatni.

Nie przewiduje się specjalnej uroczystości rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.